Bilder Axelväska Tiger of Sweden 2000-tal

Axelväska Tiger of Sweden 2000-tal

1 år 23 dagar

2023-03-30 21:10

1300 SEK

Värdering: - SEK

Handväska i svart skinn med tre stora fack.
Märkt Tiger of Sweden

Bredd: 40 cm
Höjd: 31 cm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar

Shoulder bag Tiger of Sweden 21st Century
Black hand bag with three compartments.
Tray marked: Tiger of Sweden

Width: 40 cm
Heigth: 31 cm

Condition: Minor usage wear, no other remarks

Vintage läderväska brun. A49

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 4 dagar

Vintage läderväska brun. A50

Värdering: 50

Bud: 220 SEK

Slutar om 4 dagar

Vintage läderväska. A51

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 4 dagar

Vintage Posten Overall C46. A217

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 4 dagar