Bilder Omega Automatic Genéve Armbandsur 18K Guld 1900-tal

Omega Automatic Genéve Armbandsur 18K Guld 1900-tal

10 månader 25 dagar

2023-06-01 22:10

25000 SEK

Värdering: - SEK

Automatiskt urverk, Datumvisning, Plexiglas, Swiss made.
Boett & länk tillverkad av 18K Guld.
Stämplad.
Klockan går vid enklare test.

Diametermått (exkl krona): 32 mm
Totalvikt: 74,9 gram

Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.

Omega Automatic Genéve Wristwatch 18K Gold from the 20th century
Automatic movement, Date display, Plexiglass, Swiss made.
Case & link made of 18K Gold.
Stamped.
The clock runs on simpler tests.

Diameter measurement (excluding crown): 32 mm
Total weight: 74.9 grams

Condition report: Minor scratches & use wear, No other remarks.

Ljusstake med hållare för tändstickor & klocka

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 2 timmar 49 minuter

Fickur 14 k Dia 37 mm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 2 timmar 49 minuter

Fickur 18 k Dia 38 mm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 2 timmar 49 minuter

Klockställ med 3 fickur

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 2 timmar 49 minuter