Bilder Ernst Leitz Wetzlar Mikroskop Tyskland 1900-tal

Ernst Leitz Wetzlar Mikroskop Tyskland 1900-tal

1 år 25 dagar

2023-03-30 21:19

1100 SEK

Värdering: - SEK

Mikroskop i svartlackerad metall
Märkt: Ernst Leitz Wetzlar GmbH Germany
No: 502715
Kommer med låda och diverse tillbehör

Mikroskopets höjd: 33 cm

Konditionsrapport: Ej funktionstestad, mindre bruksslitage och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar

Ernst Leitz Wetzlar Microscope Germany 20th century

Microscope in black lacquered metal
Marked: Ernst Leitz Wetzlar GmbH Germany
No: 502715
Comes with box and accessories

Height of the microscope: 33 cm

Condition report: Not functionally tested, minor use wear and age-based wear, no other remarks

4st Äldre fotoramar. A22

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 3 dagar

Äldre Kikare S.S. Å-A. A68

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 3 dagar

Canon AE-1 kamera med tillbehör A13

Värdering: 50

Bud: 60 SEK

Slutar om 3 dagar

Camera Konica C35 och camera Halina super 8 mm. A183

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 3 dagar