Bilder Steindorff & Co Mikroskop Tyskland 1900-tal

Steindorff & Co Mikroskop Tyskland 1900-tal

11 månader 21 dagar

2023-04-27 20:32

600 SEK

Värdering: - SEK

Mikroskop i svartlackerad metall
Märkt: Steindorff & Co Berlin
No: 56806
Kommer med låda och sex stycken extralinser

Mikroskopets höjd: 32 cm

Konditionsrapport: Ej funktionstestad, mindre bruksslitage och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar

Steindorff & Co Microscope Germany 20th century

Microscope in black lacquered metal
Marked: Steindorff & Co Berlin
No: 56806
Comes with box and six extra lenses

Height of the microscope: 32 cm

Condition report: Not functionally tested, minor use wear and age-based wear, no other remarks

Samlarbilder

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar

Hockeybilder

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 3 dagar