Bilder Halslänk Camé 18k Guld Italien

Halslänk Camé 18k Guld Italien

11 månader 29 dagar

2023-04-27 21:50

1900 SEK

Värdering: - SEK

Halslänk i 18k guld och caméhänge
Stämplad: 750, Balestra

Längd halskedja: 45 cm
Vikt kedja och hänge: 6,4 gram

Konditionsrapport: Mindre repor, inga övriga anmärkningar

Necklace Camé 18k Gold Italy

Necklace in 18k gold and cameo pendant
Stamped: 750, Balestra

Length of necklace: 45 cm
Weight chain and pendant: 6.4 grams

Condition: Minor scratches, no other remarks