Auktioner Fordon Gripen Novolette moped, Modell 1954 med Husqvarna motor

Bilder Gripen Novolette moped, Modell 1954 med Husqvarna motor

Gripen Novolette moped, Modell 1954 med Husqvarna motor

1 år 5 månader 11 dagar

2023-04-09 18:10

3000 SEK

Värdering: - SEK

Bruksslitage, ej testad funktion, utbytta, saknade delar.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Kniv Tore Sunna Vettasjärvi L=18,5

Värdering: 2 000

Bud: 400 SEK

Bordsfläkt, 1900-talets första hälft, metall, höjd 26 cm

Värdering: 400

Bud: 550 SEK

Armbandsklockor 2 st mekaniska stål, Newton och Eljo delux D=3,5 och mindre

Värdering: 600

Bud: 100 SEK

Herrarmbandsur Benrus aut doublé D=3,4

Värdering: 1 500

Bud: 450 SEK