Bilder BIBLISKA TRYCK, ur psalmbok, 1800-/1900-tal
Ca 31 x 41 cm
Konditionsrapport - Åldersrelaterat slitage
Slutar om 16 timmar 39 minuter
Slutar om 16 timmar 41 minuter