Bilder BIBLISKA TRYCK, ur psalmbok, 1800-/1900-tal

BIBLISKA TRYCK, ur psalmbok, 1800-/1900-tal

1 år 24 dagar

2023-03-30 19:04

Värdering: 300 SEK

Ca 31 x 41 cm

Konditionsrapport - Åldersrelaterat slitage

SAMLING TENN, 1900-/2000-tal

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 16 timmar 39 minuter

Diverse porslin & keramik, Kina

Värdering: -

Bud: 90 SEK

Slutar om 16 timmar 41 minuter

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 7 del, 1900-/2000-tal

Värdering: 2 500

Bud: 4 200 SEK

Fat, nysilver

Värdering: -

Bud: 0 SEK