Auktioner Häst med vagn i mässing

Bilder Häst med vagn i mässing

Häst med vagn i mässing

1 år 5 månader 26 dagar

2023-05-09 16:34

100 SEK

Värdering: 300 SEK

Dekorativt häst med vagn i mässing.
Ca 14,5 cm hög och 37 cm långt ekipage.
Vikt 1,3 kg

Norra Skånes Auktionshus

Spelvägen 1
28267 Vittsjö

info@nskauktionshus.se
0451-75 10 90

TAKLAMPA, "Elements", Note Design Studios, Zero

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 17 timmar 23 minuter

Remmare/vinglas, 11 st, Johansfors Glasbruk.

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Slutar om 17 timmar 24 minuter

AXEL ÖSTERBERG. Etsning, signerad.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Bing & Gröndahl, 3 delar, porslin.

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Slutar om 17 timmar 25 minuter