Bilder SOFA, two seat, rokoko 20th century/ SOFFA, tvåsits, stil rokoko, 1900 tal

SOFA, two seat, rokoko 20th century/ SOFFA, tvåsits, stil rokoko, 1900 tal

10 månader 19 dagar

2023-05-27 17:02

Värdering: 1 000 SEK

Auktionisten i Södertälje AB

Kaserngatan 11
15166 Södertälje
Södermanland

ekonomi@auktionisten.com
0739 417 467

4 st TAK/FÖNSTERLAMPOR UMAGE

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 timmar 50 minuter

MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 timmar 17 minuter

DALAHÄST. 1900-talets första del.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 8 timmar 17 minuter

BORDSFOTOGEN. Alabaster/metall/glas, 1800/1900-talet.

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Slutar om 8 timmar 18 minuter