Auktioner Övrigt Transportbur för höns, plats för 20 höns

Bilder Transportbur för höns, plats för 20 höns

Transportbur för höns, plats för 20 höns

1 år 2 månader 23 timmar 57 minuter

2023-05-26 10:56

600 SEK

Värdering: - SEK

L. 85 cm
D. 60 cm
H. 30 cm

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

ARNE JOHANSSON (1928-2012), färglitografi, signerad och numrerad 58/250

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 timmar 6 minuter

SKÅLAR, 2 st, glas, etikettmärkta, 1900-talets mitt

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

Slutar om 6 timmar 8 minuter

VÄGGLAMPA, metall, sannolikt Italien, 1900-talets andra hälft

Värdering: 600

Bud: 350 SEK

Slutar om 6 timmar 10 minuter

SKEDAR, 8 del, silver, 1805-1831, tot vikt ca 470 g

Värdering: 2 500

Bud: 3 000 SEK

Slutar om 6 timmar 12 minuter