Bilder Järngryta

Järngryta

10 månader 20 dagar

2023-05-26 10:57

250 SEK

Värdering: - SEK

H. 40 cm
Diameter 65 cm

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

4 st TAK/FÖNSTERLAMPOR UMAGE

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 5 timmar 39 minuter

MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 6 minuter

DALAHÄST. 1900-talets första del.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 7 timmar 7 minuter

BORDSFOTOGEN. Alabaster/metall/glas, 1800/1900-talet.

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Slutar om 7 timmar 8 minuter