Bilder PALLTRUCK 2000 KG

PALLTRUCK 2000 KG

10 månader 15 dagar

2023-06-08 15:27

1600 SEK

Värdering: - SEK

Gaffellängd: 110 cm
Års mod: 2013
I fungerande skick

BNA AB

Norrgårdsgatan 9a
68635 Sunne

emil@bna.nu
Tel: 0565-911 77, 070-659 11 77, Fax: 0565-911 81

Parti smörgåsbestick, fickknivar och kamera, längsta mått 17 cm

Värdering: 50

Bud: 150 SEK

Slutar om 15 timmar 23 minuter

Gasolflaska, Primagaz.

Värdering: 50

Bud: 400 SEK

Grind, 4 delar, metall, 1900-talets andra hälft.

Värdering: 50

Bud: 150 SEK

Grind, metall, 1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 200 SEK