Bilder CA 17 kbm BLANDVED 50CM (ca 25 lösmeter)

CA 17 kbm BLANDVED 50CM (ca 25 lösmeter)

10 månader 18 dagar

2023-06-08 14:54

5400 SEK

Värdering: - SEK

Ca 17 kubikmeter blandved (Staplat mått) 50cm
Huggen ifjol.

Mått stapel
Längd: 3 m
Bredd: 3,2 m
Höjd: 1,8 m

Finns för avhämtning i Gunnerud väst om Sunne.
Veden säljes på rot och hämtas av köparen i vedskjulet.

BNA AB

Norrgårdsgatan 9a
68635 Sunne

emil@bna.nu
Tel: 0565-911 77, 070-659 11 77, Fax: 0565-911 81

BORDSFOTOGENLAMPA, mässing, omkring år 1900

Värdering: 800

Bud: 300 SEK

ASGER SOELBERG, stol "DK3", Martela, 2000-tal

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad JC Lind, 1900-talets första hälft

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

SKÄNK, 1900-talets första hälft

Värdering: 1 000

Bud: 1 300 SEK

Slutar om 7 minuter