Auktioner Övrigt CA 17 kbm BLANDVED 50CM (ca 25 lösmeter)

Bilder CA 17 kbm BLANDVED 50CM (ca 25 lösmeter)

CA 17 kbm BLANDVED 50CM (ca 25 lösmeter)

1 år 1 månad 18 dagar

2023-06-08 14:54

5400 SEK

Värdering: - SEK

Ca 17 kubikmeter blandved (Staplat mått) 50cm
Huggen ifjol.

Mått stapel
Längd: 3 m
Bredd: 3,2 m
Höjd: 1,8 m

Finns för avhämtning i Gunnerud väst om Sunne.
Veden säljes på rot och hämtas av köparen i vedskjulet.

BNA AB

Norrgårdsgatan 9a
68635 Sunne

emil@bna.nu
Tel: 0565-911 77, 070-659 11 77, Fax: 0565-911 81

Auktion 27/7

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Dalsland

Slutar om 4 timmar 26 minuter

ARNE JOHANSSON (1928-2012), färglitografi, signerad och numrerad 58/250

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 11 timmar 26 minuter

SKÅLAR, 2 st, glas, etikettmärkta, 1900-talets mitt

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

Slutar om 11 timmar 28 minuter

VÄGGLAMPA, metall, sannolikt Italien, 1900-talets andra hälft

Värdering: 600

Bud: 350 SEK

Slutar om 11 timmar 30 minuter