Bilder Blått glas, 12 delar, bla Monica Bratt, Reijmyre, Orrefors

Blått glas, 12 delar, bla Monica Bratt, Reijmyre, Orrefors

10 månader 14 dagar

2023-06-11 17:01

300 SEK

Värdering: 300 SEK

Blått glas, 12 delar, bla Monica Bratt, Reijmyre, Orrefors, högsta 20 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

ARMBANDSUR, Tissot, stål, quartz, 2000-tal

Värdering: 300

Bud: 400 SEK

Slutar om 12 timmar 12 minuter

LOUIS VUITTON, paraply, 1900-talets andra hälft

Värdering: 400

Bud: 550 SEK

Slutar om 12 timmar 14 minuter

BORDSDEKORATION, trä och sannolikt alabaster, vindruvsklase, 1900-talets andra hälft

Värdering: 1 000

Bud: 400 SEK

Slutar om 12 timmar 16 minuter

GALLERIMATTA, Marocko, ull, 2000-tal, ca 380 x 74 cm

Värdering: 1 800

Bud: 200 SEK

Slutar om 12 timmar 18 minuter