Bilder Lars Norrman, färglitografi, signerad, numrerad 137/310
Lars Norrman, färglitografi, signerad, numrerad 137/310, 67x44 cm med ram
Värdering: 1 200 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 14 timmar 38 minuter
Värdering: 1 500 SEK
Högsta bud:Bud: 650 SEK
Slutar om 14 timmar 40 minuter
Slutar om 14 timmar 42 minuter