Bilder Ingrid Draminsky, färglitografi, signerad, numrerad 27/200
Ingrid Draminsky, färglitografi, signerad, numrerad 27/200
Ingrid Draminsky, färglitografi, signerad, numrerad 27/200, 39x49 cm med ram