Bilder Ingrid Draminsky, färglitografi, signerad, numrerad 27/200

Ingrid Draminsky, färglitografi, signerad, numrerad 27/200

10 månader 11 dagar

2023-06-11 17:13

140 SEK

Värdering: 300 SEK

Ingrid Draminsky, färglitografi, signerad, numrerad 27/200, 39x49 cm med ram

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

UKY 726, Släp, Wiola, 2015, med nätgrindar

Värdering: 100

Bud: 6 100 SEK

Betongblandare, Atika

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 minuter

Parti, Kabel på rullar

Värdering: 100

Bud: 1 100 SEK

Slutar om 10 minuter

Pallgaffel, Tecnobenne FPG2000, tillbehör

Värdering: 100

Bud: 300 SEK

Slutar om 14 minuter