Bilder Fernando Maza, färglitografier, 2 st, signerade, numrerade
Fernando Maza, färglitografier, 2 st, signerade, numrerade, 37x41 cm med ram
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 2 timmar 44 minuter
Slutar om 2 timmar 46 minuter
Värdering: 60 000 SEK
Högsta bud:Bud: 46 000 SEK
Slutar om 2 timmar 48 minuter