Bilder Ragnar Wollschläger, litografier, 2 st, signerade, numrerade /225
Ragnar Wollschläger, litografier, 2 st, signerade, numrerade /225, 41x55 cm med ram
Slutar om 1 timme 13 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Slutar om 1 timme 15 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK
Slutar om 1 timme 17 minuter