Bilder Ove Olson, färglitografi, "Moulin Rouge", signerad, numrerad 245/260
Ove Olson, färglitografi, "Moulin Rouge", signerad, numrerad 245/260, 75x67 cm med ram
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 6 000 SEK