Bilder Ragnar Wollschläger, litografi, signerad, numrerad 32/225

Ragnar Wollschläger, litografi, signerad, numrerad 32/225

10 månader 14 dagar

2023-06-11 17:16

120 SEK

Värdering: 300 SEK

Ragnar Wollschläger, litografi, signerad, numrerad 32/225, 57x78 cm med ram

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

RING, 18k guld, med akvamarin, tot vikt ca 5,3 g

Värdering: 2 500

Bud: 2 000 SEK

ANDERS HELLSTEN (1916-1990), olja på duk, signerad och daterad -56

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

KANDELABRAR, 2 st, trä, "Nordic Light", Design House, 2000-tal

Värdering: 600

Bud: 300 SEK

STÖVELKNEKT, gjutjärn, 1900-tal

Värdering: 300

Bud: 400 SEK

Slutar om 6 minuter