Bilder Ragnar Wollschläger, litografi, signerad, numrerad 32/225
Ragnar Wollschläger, litografi, signerad, numrerad 32/225, 57x78 cm med ram
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 600 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK