Bilder Ken Löfgren, serigrafi, signerad, numrerad 4/20
Ken Löfgren, serigrafi, signerad, numrerad 4/20, 53x73 cm med ram
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 6 timmar 13 minuter
Slutar om 6 timmar 15 minuter
Värdering: 60 000 SEK
Högsta bud:Bud: 46 000 SEK
Slutar om 6 timmar 17 minuter