Bilder Ole Ahlberg, färglitografi, signerad, numrerad 185/250
Ole Ahlberg, färglitografi, signerad, numrerad 185/250, 63x78 cm med ram
Slutar om 4 timmar 47 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Slutar om 4 timmar 49 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 450 SEK
Slutar om 4 timmar 51 minuter