Bilder Ulf Törneman, färglitografi, signerad, numrerad 39/200
Ulf Törneman, färglitografi, signerad, numrerad 39/200, 72x55 cm med ram
Värdering: 1 200 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 16 timmar 46 minuter
Värdering: 1 500 SEK
Högsta bud:Bud: 650 SEK
Slutar om 16 timmar 48 minuter
Slutar om 16 timmar 50 minuter