Bilder Louis Toffoli, färglitografi, signerad, numrerad 96/135
Louis Toffoli, färglitografi, signerad, numrerad 96/135, 63x73 cm med ram
Värdering: 1 200 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 17 timmar 58 minuter
Värdering: 1 500 SEK
Högsta bud:Bud: 650 SEK
Slutar om 18 timmar
Slutar om 18 timmar 2 minuter