Bilder Louis Toffoli, färglitografi, signerad, numrerad 96/135

Louis Toffoli, färglitografi, signerad, numrerad 96/135

9 månader 17 dagar

2023-06-11 17:16

Värdering: 400 SEK

Louis Toffoli, färglitografi, signerad, numrerad 96/135, 63x73 cm med ram

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

PHILIPPE STARCK, 1 par, barnkarmstolar, "Lou Lou Ghost chair", Kartell, samtida

Värdering: 1 200

Bud: 600 SEK

Slutar om 17 timmar 58 minuter

FÅRSKINN, svart ull, till fåtöljen "Jetson" av Bruno Mathsson, Skandilock Design, samtida

Värdering: 1 500

Bud: 650 SEK

Slutar om 18 timmar

RING, 18k guld, vikt ca 4,5 g

Värdering: 2 500

Bud: 1 900 SEK

Slutar om 18 timmar 2 minuter

Värdering: 1 500

Bud: 650 SEK

Slutar om 18 timmar 4 minuter