Bilder Rosenthal, 2 st fat

Rosenthal, 2 st fat

10 månader 4 dagar

2023-06-11 17:19

140 SEK

Värdering: 300 SEK

Rosenthal, 2 st fat, största 22 cm i diameter

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

AGNETA WALL. Vas, Egen verkstad, Trosa. Glaserat stengods, Signerad.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

BENGT SPARRING, olja på duk, signerad

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Diverse glas.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Kåsa. Kompositionstenn. Rund med Snäckformad hänkel. 1800-talet hälft.

Värdering: -

Bud: 0 SEK