Bilder Soffbord, ek/kalkstensskiva, 2000-tal, 140x80 cm

Soffbord, ek/kalkstensskiva, 2000-tal, 140x80 cm

10 månader 7 dagar

2023-06-11 17:22

950 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Soffbord, massiv ek med bordsskiva i ljus kalksten, ca 2000-tal

Mått, ca
Längt 140 cm
Bredd 80 cm
Höjd 50 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

SYBORD, Karl Johansstil, 1900-talets första hälft

Värdering: 1 000

Bud: 250 SEK

Perthshire Pappersvikter Glas Skottland 1900-tal (2 st)

Värdering: 1 000

Bud: 350 SEK

SPEGELLAMPETT, empirestil, 1800-/1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 450 SEK

Victor Trabucco Pappersvikt Glas 2000-tal

Värdering: 8 000

Bud: 4 600 SEK