Bilder Sigfrid Bengtsson, olja på pannå, signerad, 87x71 cm
Sigfrid Bengtsson, olja på pannå, lantbruksmotiv, "Vårlandskap, Fjelie", signerad, mått med ram ca 87 x 71 cm
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK