Bilder Gustav Holgersen, teckning, signerad, 35x44 cm
Gustav Holgersen, tuschteckning, stadsmotiv, Ribe, signerad, daterad 1964, mått med ram ca 35 x 44 cm
Slutar om 10 timmar 2 minuter
Slutar om 10 timmar 4 minuter
Slutar om 10 timmar 4 minuter