Bilder Gustav Holgersen, teckning, signerad, 35x44 cm

Gustav Holgersen, teckning, signerad, 35x44 cm

10 månader 12 dagar

2023-06-11 17:24

Värdering: 150 SEK

Gustav Holgersen, tuschteckning, stadsmotiv, Ribe, signerad, daterad 1964, mått med ram ca 35 x 44 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

SAMLING TENN, 1900-/2000-tal

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 10 timmar 2 minuter

Diverse porslin & keramik, Kina

Värdering: -

Bud: 90 SEK

Slutar om 10 timmar 4 minuter

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 7 del, 1900-/2000-tal

Värdering: 2 500

Bud: 4 600 SEK

Slutar om 10 timmar 4 minuter

Fat, nysilver

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 10 timmar 4 minuter