Bilder Sigfrid Bengtsson, olja på pannå, signerad, 64x51 cm
Sigfrid Bengtsson, olja på pannå, kustmotiv, "Strandbild", signerad, mått med ram ca 64 x 51 cm
Slutar om 15 timmar 47 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK
Slutar om 15 timmar 49 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 400 SEK
Slutar om 15 timmar 51 minuter