Bilder Sigfrid Bengtsson, olja på pannå, signerad, 62x48 cm
Sigfrid Bengtsson, olja på pannå, landskapsmotiv, "Vattenfylld torvgrav, signerad, mått med ram ca 62 x 48 cm
Värdering: 800 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 3 timmar 47 minuter
Slutar om 3 timmar 49 minuter
Värdering: 60 000 SEK
Högsta bud:Bud: 46 000 SEK
Slutar om 3 timmar 51 minuter