Bilder Carl Rönström, olja på duk, signerad, 74x47 cm
Carl Rönström, olja på duk, kustmotiv, "Kväll i Vitemölle", signerad, mått med ram ca 74 x 47 cm
Slutar om 9 timmar 10 minuter
Slutar om 9 timmar 10 minuter