Bilder Äldre plåtleksaker, 3 st, Tyskland, Arnold, Huki

Äldre plåtleksaker, 3 st, Tyskland, Arnold, Huki

10 månader 13 dagar

2023-06-11 17:26

250 SEK

Värdering: 400 SEK

Äldre plåtleksaker, 3 st, urverksdrivna, Tyskland, Arnold, Huki

Båt, Arnold, Västtyskland, längd ca 28 cm
Pansarvagn, Arnold, Tyskland, längd ca 9 cm
Motorcykel, Huki/HKN, U.S. Zone Germany, längd ca 17,5 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

JARDINJÄR äldre L:30 cm (mindre nagg)

Värdering: -

Bud: 250 SEK

OSTFORMAR/ROTFORMAR Största D:23 cm (skador förekommer på den största)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

TENNFAT antikt D:33 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

TEKANNA Alf och Kari Rongved Norge 60/70-tal H:16 cm (spricka)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 minuter