Bilder Oidentifierad konstnär, träsnitt, 24/80, signerad, 39x28 cm
Oidentifierad konstnär, färgträsnitt, numrerad 24/80, signerad, mått med ram ca 39 x 28 cm
Slutar om 4 timmar 53 minuter
Slutar om 4 timmar 53 minuter