Bilder Alex Nilsson, olja på duk, signerad, 58x36 cm
Alex Nilsson, olja på duk, gårdsmotiv, signerad, daterad -88, mått med ram ca 58 x 36 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 4 timmar 57 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Slutar om 4 timmar 58 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 80 SEK
Slutar om 4 timmar 58 minuter