Bilder Lars Eje Larsson, akvarell, signerad, 70x52 cm
Lars Eje Larsson, akvarell på papper, porträtt, signerad, mått med ram ca 70 x 52 cm
Värdering: 11 000 SEK
Högsta bud:Bud: 7 200 SEK
Slutar om 11 timmar 1 minut
Värdering: 6 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 11 timmar 1 minut