Bilder Eric Julius, olja på duk, signerad, 37,5x32,5 cm
Eric Julius, olja på duk, landskap med elstolpar, "Landskap Listorp", signerad, daterad 1963, mått med ram ca 37,5 x 32,5 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 12 timmar 47 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 200 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 80 SEK
Slutar om 12 timmar 48 minuter