Bilder Parti säckhållare, rördelar, frösåningsmaskin mm

Parti säckhållare, rördelar, frösåningsmaskin mm

10 månader 8 dagar

2023-06-10 10:03

Värdering: - SEK

Säckhållaren vidgar säcken när den sätts på plats.

Visning
Efter överenskommelse med säljaren

Kontakt till säljare
Bengt-Erik Jonsson, 070-300 04 96

Plats: Österby Gård 203, 696 94 Hammar

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

Lino Tagliapietra "Tessuto" Vas Murano 1989

Värdering: 40 000

Bud: 21 000 SEK

Bertil Vallien Skulptur "Båt" Glas Unik 1900-tal

Värdering: 70 000

Bud: 64 000 SEK

STOLAR 4st, i ek, tidigt 1900 tal. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 325 SEK

BRANDSLÄCKARE 2st. Koldioxid 2kg, pulver 6kg.

Värdering: -

Bud: 175 SEK