Bilder Vagnslyktor, ett par, 1800-tal

Vagnslyktor, ett par, 1800-tal

10 månader 9 dagar

2023-06-10 10:05

500 SEK

Värdering: - SEK

Höjd 43 cm

Visning
Efter överenskommelse med säljaren

Kontakt till säljare
Bengt-Erik Jonsson, 070-300 04 96

Plats: Österby Gård 203, 696 94 Hammar

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

GUSTAF BRUSEWITZ (1812-1899)

Värdering: -

Bud: 8 000 SEK

Södermanland

Slutar om 4 timmar 35 minuter

STOLAR, 6 st, sengustavianska

Värdering: -

Bud: 4 000 SEK

Södermanland

Slutar om 4 timmar 35 minuter

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk

Värdering: -

Bud: 1 300 SEK

Södermanland

Slutar om 4 timmar 35 minuter

YRJÖ KUKKAPURO (född 1933), "Karuselli"

Värdering: -

Bud: 26 000 SEK

Södermanland

Slutar om 4 timmar 35 minuter