Bilder Kompressor, KGK, modell TR-850-2, 200 liter, 4 kw

Kompressor, KGK, modell TR-850-2, 200 liter, 4 kw

10 månader 9 dagar

2023-06-10 10:19

4200 SEK

Värdering: - SEK

L. 130 cm
H. 110 cm
D. 50 cm

Visning
Måndag 5 juni, kl 14.00-17.00

Kontakt till säljare
Nils-Erik Andersson, 070-6787307

Plats: Stora Ingesby, 591 97 Motala

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

YTTERFODER, keramik, Italien, 1900-talets andra hälft

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

BORDSLAMPA, möjligen Josef Frank, 1900-talets mitt

Värdering: 1 000

Bud: 550 SEK

SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal

Värdering: 400

Bud: 0 SEK

FICKUR, 14k guld, dam, tot vikt ca 29 g

Värdering: 1 500

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 6 minuter