Auktioner Övrigt Motorsvets, Esab, modell KC170H

Bilder Motorsvets, Esab, modell KC170H

Motorsvets, Esab, modell KC170H

1 år 1 månad 6 dagar

2023-06-10 10:17

2200 SEK

Värdering: - SEK

L. 50 cm
H. 40 cm
B. 40 cm

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

KLACKRING, sterlingsilver, storlek 20.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 4 timmar 39 minuter

4 Kaffekoppar med fat & 4 assietter. Julrosen. Bing & Gröndal.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 4 timmar 40 minuter

2 Mangelkorgar. 1900-talet.

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Slutar om 4 timmar 41 minuter

JANNE BERGSTRÖM. Olja på duk, "Vårpromenad", signerad.

Värdering: -

Bud: 320 SEK

Slutar om 4 timmar 42 minuter