Bilder Riktsats "PortoPower" med tillbehör, i låda.

Riktsats "PortoPower" med tillbehör, i låda.

3 månader 13 dagar

2023-06-10 10:18

900 SEK

Utropspris: 100 SEK

Visning
Måndag 5 juni, kl 14.00-17.00

Kontakt till säljare
Nils-Erik Andersson, 070-6787307

Plats: Stora Ingesby, 591 97 Motala

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

BORD med låda, 1900 talets första hälft. H: 82x 62x 42cm (slitage/repor)

Utrop: 0 SEK

Bud: 225 SEK

Slutar om 8 minuter

SKÅP med klaff, 2 delar, 1800 tal. H:210x 101x 48cm (slitage, rullklaff lös)

Utrop: 0 SEK

Bud: 550 SEK

Slutar om 10 minuter

Dammsugare

Utrop: 20 SEK

Bud: 175 SEK

Slutar om 11 minuter

VERKTYGSVAGN Stanely Fatmax med innehåll, H: 73x 55x 41cm (bruksslitage)

Utrop: 0 SEK

Bud: 375 SEK

Slutar om 12 minuter