Bilder Stort smidesstäd på stativ

Stort smidesstäd på stativ

10 månader 16 dagar

2023-06-10 10:31

2600 SEK

Värdering: - SEK

Städets mått:
L. 80 cm
H. 37 cm
B. 9 cm

Visning
Måndag 5 juni, kl 14.00-17.00

Kontakt till säljare
Nils-Erik Andersson, 070-6787307

Plats: Stora Ingesby, 591 97 Motala

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

ARMBANDSUR, Tissot, stål, quartz, 2000-tal

Värdering: 300

Bud: 400 SEK

Slutar om 4 timmar 35 minuter

LOUIS VUITTON, paraply, 1900-talets andra hälft

Värdering: 400

Bud: 550 SEK

Slutar om 4 timmar 37 minuter

BORDSDEKORATION, trä och sannolikt alabaster, vindruvsklase, 1900-talets andra hälft

Värdering: 1 000

Bud: 450 SEK

Slutar om 4 timmar 39 minuter

GALLERIMATTA, Marocko, ull, 2000-tal, ca 380 x 74 cm

Värdering: 1 800

Bud: 200 SEK

Slutar om 4 timmar 41 minuter