Bilder Gödningsspridare, Gamberini, modell FC 200, nyskick

Gödningsspridare, Gamberini, modell FC 200, nyskick

3 månader 13 dagar

2023-06-10 10:31

2200 SEK

Utropspris: 100 SEK

Årsmodell 2013

Visning
Efter överenskommelse

Kontakt till säljare
Kenneth Carlsson 070-1903630

Plats: Mon Lindenäs 15, 591 96 Motala

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

BORD med låda, 1900 talets första hälft. H: 82x 62x 42cm (slitage/repor)

Utrop: 0 SEK

Bud: 475 SEK

VERKTYGSVAGN Stanely Fatmax med innehåll, H: 73x 55x 41cm (bruksslitage)

Utrop: 0 SEK

Bud: 375 SEK

SNURRFÅTÖLJ 1900 talets andra hälft. (bruksslitage)

Utrop: 0 SEK

Bud: 50 SEK

SKRINDA H:21x 90x 41cm endast lastyta

Utrop: 0 SEK

Bud: 275 SEK