Bilder Hjul med axel, 6.00-9

Hjul med axel, 6.00-9

10 månader 14 dagar

2023-06-10 10:34

200 SEK

Värdering: - SEK

Visning
Efter överenskommelse

Kontakt till säljare
Kenneth Carlsson 070-1903630

Plats: Mon Lindenäs 15, 591 96 Motala

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

ANNIE BERGMAN. Etsning, "torget i Lucca", signerad & daterad -16

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 11 timmar 29 minuter

FIGURINER, 2 st, porslin, MJ Hummel, Goebel, 1900-tales andra hälft

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

ANTONIO CITTERIO för B&B Italy. Fåtölj "Baicity", Cremefärgat läder.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 11 timmar 30 minuter

2 Hinkar/spannar. Emaljerad plåt, Polen.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 11 timmar 31 minuter