Auktioner Övrigt Foderhäck, låsbar, Ydregrinden, 12 platser

Bilder Foderhäck, låsbar, Ydregrinden, 12 platser

Foderhäck, låsbar, Ydregrinden, 12 platser

1 år 1 månad 16 dagar

2023-06-10 10:42

1900 SEK

Värdering: - SEK

2x2 m
H. 260 cm

Visning
Efter överenskommelse

Kontakt till säljare
Anton Gustafsson 070-655 98 70

Plats: Djurkälla 134, Motala

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

Auktion 27/7

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Dalsland

Slutar om 8 timmar 18 minuter

ARNE JOHANSSON (1928-2012), färglitografi, signerad och numrerad 58/250

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 15 timmar 18 minuter

SKÅLAR, 2 st, glas, etikettmärkta, 1900-talets mitt

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

Slutar om 15 timmar 20 minuter

VÄGGLAMPA, metall, sannolikt Italien, 1900-talets andra hälft

Värdering: 600

Bud: 350 SEK

Slutar om 15 timmar 22 minuter