Bilder Vattentank, 3000 liter

Vattentank, 3000 liter

10 månader 9 dagar

2023-06-10 10:44

2800 SEK

Värdering: - SEK

Total L. 465 cm
Total B. 225 cm
H. 190 cm

Visning
Efter överenskommelse

Kontakt till säljare
Anton Gustafsson 070-655 98 70

Plats: Djurkälla 134, Motala

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

JORGE PENSI, stolar, 16 st, "Bikini chair", 2000-tal

Värdering: 1 500

Bud: 600 SEK

FERRUCIO LAVIANI, taklampa, "Fly", Kartell, Italien

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

KISTA, orientalisk, skuret trä, 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 200 SEK

CYKEL Crescent 27.5" med 24st växlar. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 800 SEK

Slutar om 17 minuter