Bilder Äldre plog, 2 skär

Äldre plog, 2 skär

10 månader 15 dagar

2023-06-10 10:54

250 SEK

Värdering: - SEK

Okänd tillverkare.

b>Visning
Efter överenskommelse med säljaren

Kontakt till säljare
Daniel Nord, 070-541 61 61

Plats: Tybble 1, 696 96 Zinkgruvan

SAJAB AUKTIONER AB

Karlbergsvägen 4
591 97 Motala

info@sajab.se
Tel: 0730-34 95 97

ARMBANDSUR, Tissot, stål, quartz, 2000-tal

Värdering: 300

Bud: 400 SEK

Slutar om 15 timmar 8 minuter

LOUIS VUITTON, paraply, 1900-talets andra hälft

Värdering: 400

Bud: 550 SEK

Slutar om 15 timmar 10 minuter

BORDSDEKORATION, trä och sannolikt alabaster, vindruvsklase, 1900-talets andra hälft

Värdering: 1 000

Bud: 400 SEK

Slutar om 15 timmar 12 minuter

GALLERIMATTA, Marocko, ull, 2000-tal, ca 380 x 74 cm

Värdering: 1 800

Bud: 200 SEK

Slutar om 15 timmar 14 minuter