Bilder Bitossi bordslampa Italien 1900-tal
Bordslampa i keramik med guld och kopparglasyr
Tygskärm medföljer
Höjd exklusive skärm: 36 cm
Konditionsrapport: Mindre repor och märken, ej funktionstestad, inga övriga anmärkningar
Bitossi table lamp Italy 1900s
Ceramic table lamp with gold and copper glaze
Cloth screen included
Height excluding screen: 36 cm
Condition: Minor scratches and marks, not functionally tested, no other remarks
Slutar om 9 timmar 27 minuter
Slutar om 9 timmar 36 minuter