Bilder Bitossi bordslampa Italien 1900-tal

Bitossi bordslampa Italien 1900-tal

3 månader 2 dagar

2023-11-30 18:48

550 SEK

Värdering: 100 SEK

Bordslampa i keramik med guld och kopparglasyr
Tygskärm medföljer

Höjd exklusive skärm: 36 cm

Konditionsrapport: Mindre repor och märken, ej funktionstestad, inga övriga anmärkningar

Bitossi table lamp Italy 1900s

Ceramic table lamp with gold and copper glaze
Cloth screen included

Height excluding screen: 36 cm

Condition: Minor scratches and marks, not functionally tested, no other remarks

Vägglampor

Värdering: 20

Bud: 20 SEK

Västergötland

Slutar om 5 dagar

Lysrörsarmaturer, lysrör

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 5 dagar

Urban Renewal Golvlampa Mässing Feiss

Värdering: 400

Bud: 400 SEK

Slutar om 5 dagar

Taklampa

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 5 dagar