Bilder ULLA CHRISTIANSSON, "Trippo", soffbord, Karl Andersson & Söner, 1900-/2000-tal
Stomme av lackerad metall, skiva fanerad med körsbär, höjd 46, 190 x 54 cm
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 7 timmar 38 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK
Slutar om 7 timmar 40 minuter