Auktioner ULLA CHRISTIANSSON, "Trippo", soffbord, Karl Andersson & Söner, 1900-/2000-tal

Bilder ULLA CHRISTIANSSON, "Trippo", soffbord, Karl Andersson & Söner, 1900-/2000-tal

ULLA CHRISTIANSSON, "Trippo", soffbord, Karl Andersson & Söner, 1900-/2000-tal

8 månader 29 dagar

2023-09-19 17:18

200 SEK

Värdering: 800 SEK

Stomme av lackerad metall, skiva fanerad med körsbär, höjd 46, 190 x 54 cm

VEDSPIS HUSQVARNA

Värdering: 100

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar

BÅTMOTOR MERCURY 4,5 HK

Värdering: 100

Bud: 600 SEK

Slutar om 2 timmar 14 minuter

UTSKJUTSSTEGE 8,5 M WIBE

Värdering: 100

Bud: 900 SEK

Slutar om 2 timmar 19 minuter

DAMCYKEL PERFEKT

Värdering: 100

Bud: 400 SEK

Slutar om 2 timmar 20 minuter