Bilder BÄNK, allmoge, Dalarna, 1800-tal

BÄNK, allmoge, Dalarna, 1800-tal

6 månader 27 dagar

2023-09-19 17:40

700 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Höjd 43, 219 x 33 cm

4 st TAK/FÖNSTERLAMPOR UMAGE

Värdering: 100

Bud: 100 SEK

Slutar om 5 timmar 39 minuter

MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 timmar 6 minuter

DALAHÄST. 1900-talets första del.

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 7 timmar 6 minuter

BORDSFOTOGEN. Alabaster/metall/glas, 1800/1900-talet.

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Slutar om 7 timmar 7 minuter